Kierowcy w kolejnej bazie PERN odprawiają się przez smartfona

Baza paliw w Boronowie to trzecia lokalizacja PERN, gdzie kierowcy mogą już awizować odbiór paliwa i przygotować bilet wjazdowy na teren obiektu poprzez aplikację dostępną na ich smartfonach – bez wychodzenia z auta. Obsługa przez „apkę” oszczędza czas i poprawia efektywność całego procesu. Z tego ułatwienia korzystają już kierowcy w w bazach paliw w Rejowcu i Koluszkach.

Wszystkie funkcjonalności aplikacji eKiosk są sukcesywnie uruchamiane wraz z modernizacją systemów spedycyjnych kolejnych baz paliw. Obecnie konta w aplikacji założyło już 400 kierowców, którzy tylko w lipcu przygotowali z wykorzystaniem eKiosku ponad 700 transportów – podkreśla Tomasz Domański, kierownik działu obsługi klienta.-

Aplikacja eKiosk umożliwia kierowcy m.in. wgląd w przygotowane dla niego dyspozycje, podgląd aktualnej sytuacji w bazach paliw, czy rezerwację godziny załadunku i przygotowanie biletu wjazdowego. PERN pracuje by udostępnić rozwiązanie także w innych obiektach. To innowacyjne rozwiązanie na rynku paliw przygotowane przez PERN uzupełniło zestaw narzędzi dostępnych dla kontrahentów realizujących odbiory w bazach paliw Spółki, tj. Portal dla Przewoźników oraz awizacje odbiorów na konkretną godzinę.