PERN: odprawa online dla kierowców odbierających paliwo z baz

Kierowcy odbierający paliwo z baz PERN będą mogli rejestrować swój wjazd na teren spółki poprzez mobilną aplikację eKiosk. Tym samym nie będzie już konieczności odprawy w punktach stacjonarnych, co znacznie przyspieszy i ułatwi pracę kierowców. To kolejne rozwiązanie, które digitalizuje relacje z Partnerami PERN.

System eKiosk to mobilna aplikacja, która umożliwia kierowcom dostęp online do wybranych informacji związanych z procesem załadunku paliw. PERN rozpoczął właśnie pilotaż tego rozwiązania. Pierwsi kierowcy testują system w bazie paliw w Rejowcu.

Aplikacja umożliwia kierowcy nie tylko wgląd w przygotowane dla niego dyspozycje, czy podgląd aktualnej sytuacji w bazach paliw. eKiosk to również możliwość rezerwacji godziny odbioru i przygotowania biletu wjazdowego. Oznacza to, że wjazd na teren bazy będzie możliwy z pominięciem stacjonarnych, multimedialnych kiosków rejestrujących przybycie kierowcy. Całość operacji związanych z przygotowaniem danych do nalewu kierowca będzie mógł wykonać w telefonie, bez wysiadania z kabiny  – podkreśla Tomasz Domański, kierownik działu obsługi klienta.

eKiosk to kolejne innowacyjne rozwiązanie na rynku paliw przygotowane przez PERN. System uzupełni zestaw narzędzi dostępnych dla kontrahentów realizujących załadunki w bazach paliw Spółki, tj. Portal dla Przewoźników oraz awizacje odbiorów na konkretną godzinę.