PERN najbardziej wiarygodną firmą branży

PERN otrzymał nagrodę „Najbardziej Wiarygodny w Sektorze Paliwowym i Chemicznym” podczas III edycji gali “Najbardziej Wiarygodni w Polskiej Gospodarce”. Spółka została wyróżniona za sfinalizowanie znacznej części projektów w ramach rozpisanego na kilka lat programu Megainwestycji.

Już po raz trzeci agencja informacyjna ISBnews wyróżniła firmy i instytucje, które prowadzą swoją działalność w sposób transparentny, uczciwy wobec kontrahentów i partnerów oraz kierują się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Mateusz Radecki, wiceprezes PERN, odbierając nagrodę, podziękował w imieniu całej załogi za wyróżnienie oraz za zaufanie Klientów, jednocześnie deklarując, że potraktujemy je jako dodatkową motywację do dalszych działań. Pogratulował i podziękował również wszystkim Pracownikom, bez których taki sukces nie byłby możliwy.

– Myślę, że w ciągu ostatnich kilku lat PERN przyzwyczaił rynek do tego, że wywiązuje się ze złożonych obietnic. Świadczy o tym nasz ambitny program inwestycyjny, który skutecznie krok po kroku realizujemy. Nasze działania w istotny sposób zwiększyły bezpieczeństwo energetyczne Polski, ale też były odpowiedzią na oczekiwania Klientów – powiedział Mateusz Radecki, wiceprezes PERN.-