Kartka bożonarodzeniowa dla PERN

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym czasie PERN S.A. inwestor budowy rurociągu produktowego Boronów-Trzebinia, zaprasza wszystkich mieszkańców gmin objętych inwestycją do udziału w konkursie zatytułowanym: „Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”.

Do udziału Spółka zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych, czyli wszystkich mieszkańców terenów objętych inwestycją PERN, tj. gmin: Boronów, Woźniki, Koziegłowy, Siewierz, Poręba, Łazy, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Bolesław, Bukowno oraz Trzebinia.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie kartki świątecznej o tematyce bożonarodzeniowej wraz z propozycją życzeń. Forma wykonania pracy jest dowolna, ale projekt nie może być większy niż kartka A4. Kartkę, zapakowaną w zaklejoną kopertę zabezpieczającą przed uszkodzeniem, należy wysłać do 11 grudnia br. na adres siedziby Organizatora konkursu, tj. Biura Zarządu PERN S.A. w Płocku.

Nad przebiegiem konkursu czuwa Komisja Konkursowa, która wyłoni laureatów nagrody głównej, wyróżnień oraz zakwalifikuje prace do udziału w głosowaniu na „Nagrodę publiczności”.

18 grudnia uruchomione zostanie głosowanie online na „Nagrodę Publiczności”. W zakładce „Konkurs”, na stronie www.boronowtrzebinia.pl, opublikowane zostaną zdjęcia kartek wybranych przez Komisję wraz z wraz z imieniem, wiekiem uczestnika oraz nazwą gminy, z której pochodzi.

Dla autorów najciekawszych prac Spółka PERN przygotowała atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wśród nich laptop, smartfon, tablety i smartwatche.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz pełny regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.boronowtrzebinia.pl, w zakładce „Konkurs”.